Ceturtdien norisinājās ULEB Eirolīgas kārtējās spēles un vienā no tām savā starpā tikās latviešu basketbolistu pārstāvētie klubi – Dāvja Bertāna “Laboral Kutxa” savā laukumā uzņēma Kaspara Vecvagara Kauņas “Žalgiris”.

Uzvaru ar rezultātu 71:65 svinēja “Laboral Kutxa” basketbolisti, bet gūtajos punktos nedaudz labāks bija Vecvagars. Vecais nospēlēja nedaudz vairāk par 20 minūtēm, kuru laikā guva piecus punktus, taču mača izskaņā saspēles vadītājs piezīmju normas dēļ bija spiests atstāt laukumu. Tikmēr Bertāns 13 minūšu laikā iemeta četrus punktus, kā arī bloķēja vienu metienu.

“Laboral Kutxa”ar bilanci 6-2 joprojām saglabā 2. vietu F grupā, tikmēr “Žalgiris” ar 1-7 atrodas pēdējā, 8. pozīcijā.

Citā spēlē Jāņa Strēlnieka Bambergas “Brose Baskets” savā laukumā sīvi cīnījās ar Madrides “Real”, tomēr beigās piedzīvoja zaudējumu ar 86:90. Strēlnieks laukumā pavadīja 26 minūtes, kuru laikā guva 11 punktus.

F grupā Bambergas klubs ar trīs uzvarām un pieciem zaudējumiem atrodas 7. vietā.