Ņūkāslas “United” futbolisti trešdien savā laukumā Čempionu līgas spēlē sagrāva Parīzes “Saint-Germain” (PSG), bet otrā F grupas mačā Dormundē tika fiksēts bezvārtu neizšķirts.

Ņūkāslas “United” pieveica PSG ar 4:1 (2:0). Uzvarētāju labā vārtus 17.minūtē guva Migels Almirons, 39.minūtē – Dens Bērns, 50.minūtē – Šons Longstafs un mača kompensācijas laikā ar lielisku tālšāvienu izcēlās šveiciešu aizsargs Fabians Šērs. PSG vienīgos vārtus 56.minūtē iesita Lukass Ernandess.

Otrā grupas mačā Dortmundes “Borussia” mājās spēlēja 0:0 ar “AC Milan”, itāļiem arī ar šādu rezultātu beidzot otro Čempionu līgas spēli pēc kārtas.

Pirmajā kārtā Milānas klubs savā laukumā spēlēja 0:0 ar Ņūkāslas “United”, bet PSG savā laukumā ar 2:0 pārspēja Dortmundes “Borussia”.