RFS sestdien “Optibet Virslīgas” 28.kārtas spēlē viesos ar rezultātu 0:1 zaudēja “Valmierai”, pārtraucot vairāk nekā gadu ilgušo bezzaudējumu sēriju un neatņemot “Riga” komandai līderes statusu. “Valmieras” labā vārtus guva Ruans Ribeiru.

Vienīgie vārti tika gūti spēles 14.minūtē, kad Meisa Djiops no galalīnijas atspēlēja uz vārtu priekšu, no kurienes nekļūdīgs bija Ribeiru. RFS uzbruka vairāk, taču pirmajā puslaikā vārtus neguva, tā pēdējās sekundēs ar meistarīgu atvairījumu izceļoties “Valmieras” vārtsargam Klāvam Lauvam.

Arī otrajā puslaikā tuvāk vārtu guvumam bija valmierieši, kuri pāris reizes trāpīja pa vārtu konstrukciju, bet vienā no epizodēm bumbu uz vārtu līnijas bloķēja Petrs Marešs. Sestdienas mačā RFS rindās atgriezās pussargs Stefans Paničs, kurš jūlija beigās UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā mačā guva sejas traumu.

Vēl sestdien Rīgā spēlēs “Metta” un “Liepāja”, kā arī “Auda” tiksies ar Salaspils “Super Nova” Piektdien “Jelgava” “Skonto” stadionā sensacionāli apspēlēja “Riga” ar 5:3, bet “Tukums 2000″/”Telms” savā laukumā ar 3:0 sagrāva “Daugavpili”.

Turnīra tabulas galvgalī ar 70 punktiem 28 spēlēs ir “Riga”, bet 67 punktus sakrājusi RFS. Trešajā pozīcijā ar 42 punktiem 27 spēlēs ir “Liepāja”, 41 punkts ir “Valmierai”, bet 39 punktus iekrājusi “Auda”. “Jelgava” sakrājusi 33 punktus 28 mačos, “Metta” komandai 27 spēlēs ir 28 punkti, “Tukums 2000″/”Telms” 28 mačos sakrājis 27 punktus, bet “Daugavpils” – 25 punktus, kamēr “Super Nova” komanda tikusi pie astoņiem punktiem 26 mačos.