Guvuši vārtus Minhenē, vācieši ieguva emocionālu pacēlumu, ko pirms paša puslaika beigām varēja pārvērst vēl vienā vārtu guvumā. Tomēr, Levandovska prombūtnes laikā 11 metru soda sitienus izpildošais Vidals kļūdījās. Uzreiz pēc pārtraukuma “Real” izdevās panākt izlīdzinājumu, vēlāk Ronaldu noformējot otro vārtu guvumu un komandas uzvaru. Ja mājas spēlē netiks zaudēta koncentrācija, tad pusfinālā redzēsim iesoļojam spāņu klubu. Tomēr arī “Bayern” šajā nedēļas nogalē pietaupīja savus līderus un uz Madridi ved visus spēcīgākos ierindā esošos futbolistus.

Vakara favorīti paliek mājinieki, kuru uzvaras sērija sasniegusi 9 spēles. Nedēļas nogalē kārtējo uzvaru nodrošināja Isko, kura 2 vārti ļāva lieliskā veidā kompensācijas laikā atspēlēties un pārspēt Hihonas “Sporting” (3:2).

“Bayern” šobrīd neveicas tik labi, cik to attēlo līderpozīcijas vietējā čempionātā ar 8 punktu pārsvaru 5 kārtas līdz sezonas beigām. Konkurence līgā turpat vai neeksistē, kas arī padara šo vareno klubu tik ļoti ievainojumu Eiropas turnīros. Spēcīgais sastāvs gluži vienkārši nespēj attīstīties augstāk par sasniegto līmeni, tāpēc Karlo Ančelotti priekšā nopietns uzdevums atrast īstās metodes komandas uzmundrināšanai un taktiskai sagatavošanai. Psiholoģiskais pagrimums izpaudās arī aizvadītajā nedēļas nogalē, kad neizdevās pārspēt “Bayer”, tāpat nesenais zaudējums “Hoffenhaim” (0:2). Arī uzbrukuma līderis Roberts Levandovskis guvis traumu un nav skaidrības vai varēs palīdzēt atbildes spēlē.

Komandas savā starpā tikušās 19 reizes, izceļoties ar bezkompromisa cīņām – abām komandām pa 9 uzvarām un 1 neizšķirts. Spāņiem izdevies gūt 27 vārtus, vāciešiem 25, turklāt arī pēdējās spēlēs pārsvars “Real”.