Trešo savstarpējo spēli šosezon aizvadīja “Riga FC” un “Ventspils” futbolisti, pirmo reizi izvairoties no neizšķirta rezultāta.

Kā atzina mājinieku galvenais treneris Dmitrijs Homuha: “Kārtējo reizi izveidojot vairākas vārtu gūšanas iespējas, neizdodas tās pārvērst vārtu guvumos. Rezultātā likumsakarīgs spēles iznākums.”

Spēles gaita iesākās piesardzīgi, abām komandām īpaši neizceļoties ar sekmīgām uzbrukuma darbībām. Vien pirmā puslaika otrajā pusē bīstamu sitienu izdarīja viesu labākais vārtu guvējs Karlsons. Vien 34. minūtē mājinieki beidzot iepriecināja savus fanus ar bīstamiem momentiem, vienā no momentiem no vārtu zaudējuma glābjot uz vārtu līnijas esošajam “Ventspils” aizsargam. Taču kā tas bieži sportā gadās – “Neiesit Tu, iesit Tev”. Pēc labas cīņas soda laukumā ar galvu bumbu vārtos raidīja Aleksejevs (0:1). Puslaika izskaņā vēl viens moments rīdziniekiem, taču līdz sitienam tas tā arī nenonāca – netrāpīts pa bumbu.

Otrais puslaiks ritēja pēc līdzīga scenārija, rīdziniekiem esot atkal pāris cm attālumā no vārtu guvuma, tomēr bumba spītīgi nešķērsoja vārtu līniju. Ap spēles 78. minūti “Ventspils” nopelnīja tiesības uz 11m soda sitienu, ko realizēja Tīdenbergs (0:2). Pēc šī vārtu zaudējuma rīdzinieki mazliet nolaida rokas, taču jau kompensācija laikā izdevās vienus vārtus atgūt, iepriecinot sanākušos līdzjutējus (1:2).

Līdzjutēji gan nepalika garlaikoti, jo klubs un tā atbalstītāji bija sagatavojuši dažādas aktivitātes spēles pārtraukumos – “Riga FC 2017” gada kalendāra sejas meklējumi, kluba atbalstītāju Optibet Sporta bāra sarūpētās aktivitātes, muzikālie priekšnesumi, kluba atribūtikas izloze u.c.