Tuvojas Futbola Entuziastu vasaras līgas pamatturnīra beigas. Optibet futbola komanda noslēdzošajā kārtā pēdējo septīto spēli aizvadīja pret savu principiālo pretinieku ne tikai futbola, bet arī hokeja laukumā – HK Pīles.

Spēle sākās līdzīgi, abām komandām lieki neriskējot un vairāk koncentrējoties aizsardzībai. Tomēr jau pirmā puslaika vidū pēc teicamas Riharda Streiķa stūra izspēles pēc jaudīga lēciena ar spēcīgu sitienu HK Pīles vārtos bumbu raidīja Jānis Zeltiņš. Pēc nepilnas minūtes Optibet divkāršoja pārsvaru pār HK Pīles, kad precīzs bija Renārs Kazus. Šie vārti viņam ļāvuši palielināt pārsvaru pār tuvāko sekotāju rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Pirmo puslaiku nobeigumā vēl vieni vārti Optibet komandai (3:0).

Otrajā puslaikā vēl vienus vārtus guva Renārs Kazus (uzbrucēja kontā jau 11 gūti vārti šosezon). Tuvojoties puslaika beigām HK Pīles vienus vārtus gan atguva, tomēr ar to bija par maz, lai mainītu spēles ritējumu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1 Optibet komandas labā.

Pēc šīs uzvaras Optibet komanda sev nodrošināja otro vietu pamatturnīrā!

Optibet komandas sastāvs šajā spēlē: Armands Šaršuns, Armands Baltavičs, Jānis Zeltiņš, Jānis Auziņš, Nauris Krūgaļaužs, Renārs Krūgaļaužs, Rihards Streiķis, Edgars Priede, Gints Vanders, Renārs Kazus, Kristaps Doniks, Jānis Daile, Aleksandrs Karru, Dāvis Mednieks.