Kontinentālās hokeja līgas finālsēriju ar uzvaru iesākusi Maskavas CSKA, kas savā laukumā ar rezultātu 5:1 pārspēja Austrumu konferences spēcīgāko klubu Magņitogorskas “Metallurg”. Sērijā līdz četrām uzvarām CSKA izvirzījās vadībā ar 1-0 un otrā spēlē sestdien norisināsies turpat Maskavā.

Spēlē rezultātu atklāja “Metallurg”, kad pirmā perioda 4. minūtē precīzs bija Sergejs Mozjakins, bet tie arī bija vienīgie viesu vārti. Otrajā trešdaļā CSKA guva trīs vārtus, bet pēdējā vēl divus. Jāatzīmē, ka CSKA trīs reizes realizēja skaitlisko vairākumu.

CSKA komandā pa diviem punktiem aizvadītajā spēlē nopelnīja aizsargi Ņikita Zaicevs un Deniss Deņisovs kā arī uzbrucēji Aleksandrs Radulovs un Stefans da Kosta.