Aizvadīta kārtējā Vasaras Florbola līgas spēļu kārta. Saulainais laiks nenāca par labu Optibet florbola komandai, kam vasarīgajās noskaņās kā auksta duša spēles 7. minūtē bija jālūkojas uz tablo iedegto 0:4. Pēc komandas līdera Henrija Uzrauga individuālām darbībām tika ielikts pamats spēles svaru kausu izlīdzināšanai – līdz puslaika beigām panākts 2:6, un savus pirmos vārtus skaistā veidā guva Tampa Bay Lightning vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Otrajā puslaikā līdzīga spēle un gala rezultāts 4:8. Kopumā pozitīvas emocijas, spēlējot hokejistiem pret florbolistiem. Optibet labā vārtus guva: Ilmārs Zeps, Kristers Gudļevskis, Jānis Auziņš un Dāvis Mednieks.

Komandas sastāvs: Edgars Gailītis, Māris Trepša, Jānis Šņucītis, Armands Šaršuns, Dāvis Mednieks, Ilmārs Zeps, Henrijs Uzraugs, Jānis Auziņš, Kristers Gudļevskis, Rihards Streķis, Gints Vanders, Niks Apsītis.