Polijā notiekošā “Grand Slam” turnīra finālā iekļuvis Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš.

Pirmajā setā, kad brazīļu duetam Gutam/Samoilovam izdevās bloķēt vairākus Samoilova sitienus pēc kārtas, likumsakarīgi tik piedzīvots zaudējums ar 18:21.
Spēles turpinājumā vēl nedaudz piederēja iniciatīva sāncenšiem, kas bija panākuši trīs punktu pārsvaru jau otrā seta sākumā, taču atgūtā pārliecība un emocijas ļāva atgriezties spēlē un pēc Samoilova bloka izlīdzināt spēles rezultātu. Seta gaitā iniciatīvu pārņēma Šmēdiņš, ar savu servi liekot pretiniekiem vien noplātīt rokas. Atgriežoties jaudai un komandas darbībām, tika izcīnīta uzvara setā ar 21:18.

Trešā seta ievadā līdzīga spēle, taču saspringtajā galotnē pārāka izrādījās pieredze, pēc vairākām brazīļu kļūdām un precīzas spēles uzbrukumā, izcīnot uzvaru ar 15:12 setā un 2:1 mačā.

Fināla pretinieki šobrīd tiek noskaidroti Alisona/Bruno un Giba/Patersona spēlē. Fināls 16:05 translācijā šeit